Yüksek Kolesterole Fasulye Çözümü

Fırında Sebzeli Hamsi Tarifi

Erkekleri baştan çıkaran 10 şey

Çocukların Kardeşini Kıskanması Kişilik Bozukluğu Yaratıyor

2018 Kadın Bot Modelleri

Ayakkabı ve Çantalar 19 Ocak 2018
416 views


Bot seçimi bir kadının kış aylarında kullanacağı kombinleri tamamlamak açısından dikkat etmesi gereken en önemli husustur. Seçilmesi gereken kadın bot modeli hem soğuk havalarda ayakları sıcak tutması için dayanıklı ve hava geçirmeyen, hem de kombin çeşitliliğine uydurulabilmesi açısından yılın trendlerine göre seçilmiş bir model olmalıdır.

Bu yüzden de alınacak olan model önceden belirlenmeli ve bu modele ait alt çeşitler ile renk seçenekleri hakkında bir karara varılmalıdır.

2018 Yılının Kadın Bot Trendi

Kadın bot modelleri 2018 yılında da yeni trendleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu trendlere en uygun modeli tercih edebilmeniz ve yukarıda da belirtmiş olduğumuz o zor kararı verebilmeniz adına sizler için bu modelleri araştırıp detaylarını aşağıda sunmuş bulunmaktayız. İşte, 2018 yılının kadın bot trendleri:

Kırmızı Sıcaklığı

Kadın bot modellerinin önceki kış aylarının trendlerine göre bu yıl çok daha canlı ve enerjik renklere sahip olduğunu belirtmek gerek. Zira önceleri kış aylarında genel olarak mat ve koyu renkler tercih edilmekteydi. Fakat bu yılın kadın bot trendi kırmızı tonlarıyla çok daha sıcak ve iç açıcı bir görünüme sahiptir.

Kırmızının verdiği bu canlılık ve sıcaklık hissi sayesinde bu kış oldukça sıcak geçeceğe benziyor. Ayrıca bu trendden haberdar olan Chanel, Miu Miu, Saint Laurent ve daha birçok ünlü markanın kırmızı tonlarına sahip bot modellerini koleksiyonlarına eklediklerini de belirtmekte fayda var.

Kırmızı bot modelli

Kadife Estetiği

2018 giyim trendleri içerisinde pantolon ve elbiselerde kadife kullanıldığına birçok kez şahit olduk. Bu açıdan bakıldığında kadın botlarında da kadife kullanılması bizleri şaşırtmıyor. Kadife, yapısı itibariyle oldukça yumuşak ve bir o kadar da estetik bir görünüme sahiptir.

Üstelik kombinlerinize de oldukça nostaljik bir hava katmanızı sağlar. Ancak görünümü ve kalitesine bakıp tüm modellerinin pahalı olacağını sakın düşünmeyin. Çünkü bu trend uzunca bir süre 2018 yılının kış aylarına hakim olacağı için kadın ucuz bot modelleri arasında da kadife çeşitlerine sıklıkla rastlayacaksınız.Çorap Botlar Her Yerde

Genel olarak botlar kadınların ayak bileklerini kalın gösterirler. Bu yüzden de bot yerine çizme tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Ancak çizmeler de yapıları itibariyle oldukça rahatsız edici durumlar meydana getirebiliyorlar. Bu durumu göz önünde bulunduran ve günümüz trendlerine en uygun modelleri üretmeyi tercih eden markalar, çorap çizme modellerinden sonra çorap bot modellerini de üretmeye ve piyasaya sunmaya başladılar.

Çorap Bot Modelli

Çorap botlar piyasaya sunulmasının hemen ardından birçok ünlü tarafından kullanılmaya ve kombinlere eklenmeye başladı bile. Ayrıca biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi çorap botların ince, sivri, kısa ve küt topuk modelleri de bulunmaktadır.

Botlarla Uzaya Çıkıyoruz

En başta söylediğimiz gibi, bu kış artık mat ve koyu renkler kullanılmıyor. Daha canlı ve enerjik renkler tercih ediliyor. Hatta Paris moda haftası dahilinde Chanel tarafından tanıtılan uzay temalı botlar bu yılın yeni gözdeleri olacağa benziyor. Bu botlar gri ve metalik tonlardaki bir renk skalasına sahip ve üzerinde ışıl ışıl parlayan parçalar bulunuyor.

Daha önceleri birçok insana absürt gelebilecek olan bu modeller, şimdi ise bütün kombinlere uydurulabilir ve şıklığınızı pekiştirebileceğiniz bir parçaya dönüştürülebilir konumdadır.

Çiçekler Kışın Açıyor

Bu yıl çiçekler sadece bahar ayında açmayacak. Üzerlerinde çiçek desenleri ve çiçek işlemeleriyle birçok kombinde görecek olduğumuz botlar sayesinde bu kış durağan ve soğuk değil, hareketli ve cıvıl cıvıl geçecek. Bu enerjik trendin yayılmasıyla birilikte bu kışın tadı tamamen değişeceğe benziyor.Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Kışlık Botlarımız Gelmiştir

Kışlık Botlarımız Gelmiştir

7 Kasım 2016
2.132 views
2016 Yazlık Kadın Ayakkabı Modelleri

2016 Yazlık Kadın Ayakkabı Modelleri

18 Haziran 2016
2.144 views
2016 Çanta Modelleri

2016 Çanta Modelleri

5 Mart 2016
2.551 views
Bayan Omuz Çantası Modelleri

Bayan Omuz Çantası Modelleri

25 Kasım 2015
4.158 views
2015 Bayan Bot Modelleri

2015 Bayan Bot Modelleri

17 Kasım 2015
2.896 views
Topuklu Ayakkabı Giyme Sanatı

Topuklu Ayakkabı Giyme Sanatı

13 Kasım 2015
2.927 views
Bayan Bot Modelleri

Bayan Bot Modelleri

5 Kasım 2015
9.212 views
Bunlar da var!
Ayak Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

Ayak Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

17 Şubat 2016
1.183 views
Mercimek İle Yapılan 6 Nefis Yemek

Mercimek İle Yapılan 6 Nefis Yemek

19 Şubat 2016
1.790 views
Siyah Saça Yakışan Kesim Modelleri

Siyah Saça Yakışan Kesim Modelleri

25 Haziran 2015
16.195 views
2016 Salaş Elbise Modelleri

2016 Salaş Elbise Modelleri

10 Aralık 2015
5.376 views
Polenle Gelen Güzellik

Polenle Gelen Güzellik

21 Aralık 2015
1.600 views
Bir Anda Elbisesinin Yırtmacını Açtı

Bir Anda Elbisesinin Yırtmacını Açtı

7 Haziran 2017
6.152 views