Gömleği Tersten Giyme Modası

Ağlayan Pasta

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Burun Tıkanıklığı Yaşanması Cinsel Problem Doğuruyor

Bohem Tarzı Gelinlik Modelleri

Gelinlik 25 Ekim 2015
3.515 views


Gelinlik, hayatın çizgisini değiştiren evliliğin getirdiği zorunlu bir kıyafettir kadınlar için. Sadece bir gecelik giyineceği fakat yıllarca hayalini kurduğu bir kıyafet. Bir gecelikte olsa giyilecek olan o gelinlik çok şık ve göz alıcı olmalıdır. Bu sebeptendir ki kadınlar gelinlik seçimlerinde her zaman hayallerini yakalamaya çalışır. Yıllarca hayal ettiği o prenses artık canlanacaktır çünkü. Kendi tercihleriyle can katacaktır hayali karakterine.
Her kadının hayal ettiği prensesinde aynı gelinliği giyineceği söylenemez elbette. O halde gelinliğin farklı modelleri de olmalıdır değil mi? Her kadının hayali farklıdır. Bazı kadınlar düğünlerinde giyeceği gelinliğin tüllerle kaplı ve kabarık olmasını isterken bazıları ise rahatına önem verir ve rahat, sade bir gelinlik giyip taç takmayı tercih eder.
Özgür bir tarz olan bohem gelinlikler birçok kadının tercih ettiği ve bolca modelinin bulunduğu çok şık ve zarif bir gelinlik türüdür. Rahatına düşkün olan kadınların ve gelenekleri yıkarak yeni bir tarz yakalamak isteyen kadınların bir numaralı tercihi olan bu modeller gerçekten çok güzel bir resital ortaya sunar. Elbette her gelinlikte olduğu gibi bohem tarzı gelinliklerinde birçok modeli vardır. Bu tarz gelinliklerin en çok tercih edileni dantelli ve uzun etekli olan modelleridir. Ancak bu gelinliğin yanında olmazsa olmaz aksesuarı vardır ki muhteşem çiçeklerden oluşan şık görünümlü taç bu modellere gerçekten daha şık bir görüntü veriyor. Bohem tarzı gelinliklerin gelinler tarafından çokça tercih edilmesinin diğer bir sebebi de aksesuar kullanımındaki bol seçenek fırsatının olmasıdır. Bu gelinlik modelinde duvak yerine şapka gibi saç bandı gibi farklı aksesuar kullanımının bol olması kadınların iştahını kabartıyor.
Klasik tarz gelinliklerde olduğu gibi bohem tarzı gelinliklerde de dantel işlemeli gelinlikler, straplez gelinlikler vardır.
Dantelli bohem tarzı gelinliklerin gerçekten muhteşem bir görüntüye sahip olduğunu söylemeliyim. Yukarıdan aşağıya doğru muhteşem işlemeli danteller ve parlak gelinlikler, görenlerin küçük dilini yutmasına sebep olabilir. Göğüs dekolteli, vücudu bel kısmına kadar saran ve aşağıya doğru etek olarak açılan dantel işlemeli bu gelinlikler şık ve ışıltılı görünümüyle gelinlerin bir numaralı tercihi oluyor.
Düz rengi ile aşağıya doğru açılan, sade ve parlak bir görünüme sahip bohem tarzı gelinlikler ise daha çok sadelikten ve abartıdan kaçanların tercihi oluyor. Düz bir görünüme sahip olan bu tarz, oldukça zarif ve şık bir görünüme sahiptir. Ancak bu gelinliği giymek için fit bir vücuda sahip olmak şart.
Sırt dekolteli bohem tarzı gelinlikler çok iddialı bir gelinlik tarzıdır. Vücudu sarmalayan ve aşağıya doğru hafif etek olarak açılan bu gelinlik gerçekten muhteşem bir resital sağlıyor görenlere. Bu modelin dantelli olanları da en çok tercih edilenler arasındadır. Sırtı kapatan danteller aslında kapalı bir görünüm sunsa da bir kere daha bakmaya zorluyor bizleri. Büyüleyici bir çekiciliği olan bu tarz gelinlikler de gelinlerin sevdikleri modeller arasında yerini almaktadır. Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
2016 İlkbahar Gelin Başı Modelleri

2016 İlkbahar Gelin Başı Modelleri

12 Mart 2016
1.559 views
Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

26 Kasım 2015
5.717 views
2015 Duvaklı Gelinlik Modelleri

2015 Duvaklı Gelinlik Modelleri

18 Kasım 2015
4.241 views
Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Kuyruklu Gelinlik Modelleri

13 Kasım 2015
4.671 views
2016 Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

2016 Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

13 Kasım 2015
5.451 views
Gelinlik Eldivenleri Bu Yıl Çok Moda !!!

Gelinlik Eldivenleri Bu Yıl Çok Moda !!!

7 Kasım 2015
3.857 views
Bohça-Çeyiz Sandıkları

Bohça-Çeyiz Sandıkları

6 Kasım 2015
7.375 views
Ecem Gelinlik Modelleri

Ecem Gelinlik Modelleri

5 Kasım 2015
3.259 views
Mori Lee Gelinlik Modelleri

Mori Lee Gelinlik Modelleri

5 Kasım 2015
1.748 views
Bunlar da var!
Brazilian Bikini

Brazilian Bikini

20 Ağustos 2015
3.620 views
Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin Ayakkabısı Modelleri

7 Temmuz 2015
3.366 views
Ayak Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

Ayak Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

17 Şubat 2016
723 views
gelin araba yazıları

gelin araba yazıları

19 Ağustos 2015
3.438 views